Profile meblowe

Produkujemy również profile meblowe MDF przeznaczone do różnorodnych zastosowań. Mogą to być różne kształty i rodzaje: nogi stołowe, uchwyty do drzwi przesuwnych, profile do łóżek, profile kuchenne, cokoły, wieńce, profile do frontów

Większość tych produktów jest wykonywana na zamówienie zgodnie ze specyfikacjami naszych klientów. Profile są frezowane i oklejane zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Fronty meblowe

Płyta MDF lub płyta wiórowa tworzą bazę dla produktu. Do powlekania dostępna jest szeroka gama okładzin, takich jak folie finish, folie o wysokim połysku, folia PP, folie PVC, laminaty i inne okładziny.

Rozmiary, style i materiały mogą być indywidualnie określane przez klientów. Elastyczne procesy produkcyjne umożliwiają produkcję małych partii, a także przetwarzanie dużych projektów.

Komponenty

Z profili wykonujemy także gotowe komponenty w różnych długościach. Dodatkową obróbkę w postaci cięcia, wiercenia, rowkowania, kołkowania i obróbka krawędzi (z folią transferową lub ABS) wykonujemy wg potrzeb kineta. Możemy dostarczyć również gotowe, pakowane elementy mebli.

Wstęgi szufladowe

Produkujemy wstęgi szufladowe w wielu wymiarach oraz w zróżnicowanej i szerokiej ofercie kolorystycznej. Posiadamy standardową gamę folii w jednolitym kolorze, imitacji drewna i dekorów fantazyjnych, takich jak len. Wstęgi oklejamy przy użyciu folii PVC, PP lub papierowych. Wszystkie elementy są cięte na wymiar i wiercone zgodnie z projektem klienta.

Na życzenie możemy dostarczyć pasujące dna szuflady wraz z szufladami.

Profile drzwiowe

Gama produktów KOSPAN obejmuje także profile do drzwi ramowych oraz elementy do ościeżnic. Produkty powstające z tych profili można zobaczyć tutaj

Panele MDF, okładziny ścienne i sufitowe

Produkujemy szeroką gamę dekoracyjnych okładzin ściennych i sufitowych do dekoracji wnętrz. W zależności od użytych materiałów i kanału sprzedaży, nasze produkty sprzedawane są pod różnymi markami. Ofertę skierowaną na Polski rynek można zobaczyć tutaj